screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

byliny, znany producent ?

byliny, znany producent ?

Poszukuję ogromnych ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, natomiast i perfekcyjnej klasy.

Dosti

Posty: 2

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli faktycznie piękne okazy. Nie wiem, które to rośliny, bowiem tak faktycznie się na tym nie znam. Mnie tylko weseli wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Nauken56

Posty: 26

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Yuri20

Posty: 6

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

TomekK

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o byliny to mogę poradzić posadzenie krwawnika, bowiem wygląda rzeczywiście super. Mnie się podoba. W szkółce takiego nabyłem i nie sądziłem, iż będzie taki ładny. Z tym, iż ten mój to ma wysokości powyżej stu centymetrów i trzeba mieć na niego miejsce.

Nikuś23

Posty: 3

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, iż moi znajomi mają i to spore ogrody, ale spędzają tam niezwykle dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Grabow12

Posty: 3

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, wobec tego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najniezwyklej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

sooo23

Posty: 8