screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

okna świdnica, polecicie firmę ?

okna świdnica, polecicie firmę ?

Poszukujemy dobrej firmy, co proponuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

wertus00

Posty: 2

 
Okien do wyboru jest niezmiernie dużo. Bez problemów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. Następnie przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, bo można coś zepsuć.

El2CzupakaBra

Posty: 18

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, iż ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, zatem zostaje mi PCV.

Mnert67

Posty: 4

 
Okien do wyboru jest bardzo dużo. Bez problemów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. Następnie przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, bo można coś zepsuć.

Grabow12

Posty: 5

 
Duży wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co znaczące dają mi zawsze bardzo porządne ceny. Według mnie są najlepsi, dlatego warto do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

ali-ali-0

Posty: 8

 
Jeżeli kupuje okna to tanie. Uważam, iż plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Znaczące żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeżeli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wówczas w razie kłopotów macie szansa zgłaszania tego o zwracania kasy.

090913123

Posty: 3