screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

lista katalogów, proszę o polecenie!

lista katalogów, proszę o polecenie!

Która lista katalogów jest właściwa i przynosi korzyści? Nie znam się na tym, niemniej jednak mam stronę i czekam na pomoc.

Lalka

Posty: 4

 
Znalazłem spis katalogów, który jest według mnie najlepszy. Za niewiele pieniędzy można mieć dostęp do czterdziestu trzech stron i ta lista przez cały czas się powiększa, zatem można na tym tylko niesłychanie dużo zyskać.

eGall

Posty: 5

 
Odkąd inwestuje w multikody to mnóstwo na tym zyskuje. Mamy jeden multikod i kłopot z głowy. Od razu otrzymuje katalog z dużą ilością stron.

labuh

Posty: 14

 
Według mnie najlepsza lista katalogów to taka, która jest nastawiona, na jakość stron gdzie się katalogi znajdują. W ten sposób można pomóc swojej stronie. Jeśli chcemy się pozycjonować to trzeba stawiać tylko i wyłącznie na to, co najbardziej wartościowe. Strona ma zyskać na tym, a nie stracić i trzeba o tym pamiętać.

Menene

Posty: 5

 
Według mnie lista katalogów to mała liczba, natomiast za to wysoka, jakość. Strony winny być niezmiernie wysoko w wyszukiwarce internetowej, bo wówczas nasza strona też na tym zyska. Nie należałoby patrzeć na koszty z tym związane tylko na to ile można zyskać i jak prędko awansuje nasza strona internetowa.

ZaNK3R

Posty: 12

 
Jeśli komuś potrzebna jest najlepsza lista katalogow to może wejść na stronę https://www.katalogi.computerbest.pl i już ma to, czego szukał. Ta strona daje katalogi na stronach, które w wyszukiwarce internetowej są naprawdę bardzo wysoko, dlatego można na tym wiele zyskać.

AleBulaa

Posty: 14

 
Znalazłem spis katalogów, który jest według mnie najlepszy. Za niewiele pieniędzy można mieć dostęp do czterdziestu trzech stron i ta lista przez cały czas się powiększa, dlatego można na tym tylko bardzo dużo zyskać.

Grabow12

Posty: 6