screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

zestaw pojemników próżniowych, gdzie warto ?

zestaw pojemników próżniowych, gdzie warto ?

Korzystacie może ze zgrzewarek próżniowych? Chcę taką kupić, ale nie za bardzo wiem, jaki model wybrać dla siebie? Na co powinnam zwracać uwagę?

Klaudi

Posty: 1

 
Pojemniki i zgrzewarki próżniowe można odnaleźć na stronie https://seeyoo.pl. Korzystam z tej oferty kupując tam folię do własnej zgrzewarki i ceny są rzeczywiście niskie.

Kamigyq

Posty: 2

 
Na wszystko trzeba mieć czas. Pakowanie próżniowe ma sens, lecz jak u nas dzieci ciągle chcą zaglądać do takich opakowań gdzie jest wędlina to trochę się to mija z celem. Trzeba się wiele nachodzić, aby pojemniki były przygotowane do próżniowego pakowania.

Grabow12

Posty: 8

 
Korzystam od lat z pojemników próżniowych i jestem bardzo zadowolona. Przechowuje tam nie tylko jedzenie, lecz również kawę. Działa to w stu procentach dobrze.

AleBulaa

Posty: 14

 
Wszystko można odszukać w internecie. Tym bardziej coś tak popularnego jak zestawy pojemników próżniowych, zatem należałoby sobie to sprawdzić. Oferty są dokładnie opisane, mamy zdjęcia, zatem każdy zobaczy, co mu się z tego przyda, a co nie? Ceny są różne, a wszystko zależne jest od wielkości takiego pojemnika.

Rouudee

Posty: 3