screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

nauka pływania legnica, gdzie ?

nauka pływania legnica, gdzie ?

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś sposoby? Sam za dobrze nie pływam, dlatego czekam na porady.

nemiasty

Posty: 2

 
U nas moja żona umie pływać, natomiast ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą troszkę starsze to wyślemy je na naukę pływania, albowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeśli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Black_Riot

Posty: 7

 
Sam uczyłem dwójkę swoich dzieci pływać, natomiast trzeba mieć wiele cierpliwości. Nie wszyscy tak mają, wobec tego według mnie lepsza będzie szkoła pływania w Legnicy. Zatrudniają tam fachowców, którzy wiedzą, jak to robić.

Fanatyk

Posty: 4

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To fachowcy od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Klakierek56

Posty: 7

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

file444

Posty: 16

 
Pływanie się niezmiernie przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba ludzi, zatem nie pożądane byłoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bowiem tak nam było wygodniej i dziecko o sporo szybciej nauczyło się pływać.

Hezis

Posty: 8