screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Komu zlecić wykonanie abażur ?

Komu zlecić wykonanie abażur ?

Witam serdecznie. Jaką kwotę powinienem przygotować, gdy chcę, aby w moim salonie wykonany został sufit podwieszany? Podajcie przynajmniej orientacyjną kwotę. Dziękuję.

Hunka

Posty: 9

 
W przeszłości wydawało mi się, iż abażur na suficie mógłby okazać się chybionym pomysłem. Dopiero niedawno zobaczyłem, w jaki sposób prezentuje się u znajomych i jestem faktycznie pozytywnie zaskoczony. Kiedyś zarówno zastosuję takie rozwiązanie...

nemiasty

Posty: 16

 
Jestem przekonany do tego, aby wykonywać sufit podwieszany. Takie rozwiązanie polecam przede wszystkim w przypadku nowych mieszkań, ponieważ w przeciwnym wypadku istnieje spore ryzyko, że nie unikniecie bardzo widocznych pęknięć pojawiających się na ścianie.

edyta123

Posty: 22

 
Moim zdaniem plafon potrafi prezentować się ponadprzeciętnie atrakcyjnie. Wystarczy, iż obejrzycie przykładowe realizacje, które bez trudu odnajdziecie w Internecie. Osobiście w ten sposób się do niego przekonałem. Było warto :)))

Marioleczka

Posty: 19

 
Zastanawiając się nad tym czy warto zainwestować w oświetlenie led sprawdźcie ofertę tej firmy: www.rozety.net.pl. Zdecydowanie wyróżnia się konkurencyjnymi cenami i wysoką jakością świadczonych usług.

czerwińska

Posty: 15

 
Wydałem dość dużo pieniędzy, gdy postanowiłem zainwestować w oświetlenie led. Całe szczęście, że codzienne użytkowanie oświetlenia nie wiąże się z większymi wydatkami.

Marioleczka

Posty: 20