screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

jakość powietrza a bieganie, poszukuję

jakość powietrza a bieganie, poszukuję

Słyszałem od znajomych, że jest coś takiego jak kalkulator biegowy. Niestety nie wiem, na czym on polega i co się z nim sprawdza. Czy jesteście w stanie mi to wytłumaczyć? Na jakich stronach korzystać z kalkulatorów.

roudee

Posty: 1

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, że masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

znamsienatym

Posty: 26

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wówczas biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Grabow12

Posty: 6

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

TomekK

Posty: 7

 
Powiem Ci, że warto sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Dobre tętno bieganie może wpływać na Twój trening, zatem należałoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezwykle wiele informacji na ten temat, więc należałoby sobie przeczytać.

Nowe-Torby

Posty: 14

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

090913123

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

TomekK

Posty: 5

 
Musisz zbadać sobie porządne tętno bieganie. Jest to niesłychanie idealne dla osób, jakie dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

Yuri20

Posty: 5