screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

anonse towarzyskie, polecicie ?

anonse towarzyskie, polecicie ?

Zaciekawiły mnie ostatnio anonse towarzyskie i zastanawiam się czy naprawdę łatwo można poznać tam miłą panią? Na pewno są tutaj osoby, które mają w tym doświadczenie i prosiłbym je o jakieś informacje w tym temacie.

klakla09

Posty: 3

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest rzeczywiście niesłychanie sporo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, wobec tego każdy trafi na stosowną osobę dla siebie.

Ptaszyna

Posty: 2

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

irecki67

Posty: 5

 
Wymagania można mieć różne, ale jeśli ogłoszeń towarzyskich jest naprawdę bardzo dużo to nie ma problemów z dopasowaniem kogoś dla siebie. Zawsze kogoś znajduje.

andzelikk

Posty: 8

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

090913123

Posty: 3

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

nighthaze

Posty: 4

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za olbrzymie wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był kłopot żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i poszukuję dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

edmundzik

Posty: 3

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, jakie niesłychanie mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

pakier56

Posty: 5

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zadowolony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, które najbardziej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a nieraz coś wiecej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Oliner5

Posty: 10