screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kursy samoobrony, gdzie szukać ?

kursy samoobrony, gdzie szukać ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Wiele o tym słyszałam, ale nie za bardzo wiem jak to wszystko może wygląda?

ignacyy

Posty: 1

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niezmiernie zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

Saagerrak

Posty: 2

 
Najistotniejsze jest to żeby od instruktora samoobrony dostać wiedzę. Techniki trzeba będzie szkolić po kursie. O tym wiele kobiet zapomina. Kurs to nie wszystko, trzeba jeszcze szkolić się żeby tego wszystkiego, co na kursie się dowiedziałyśmy nagle nie zapomnieć.

namok

Posty: 4

 
Jest dużo kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to rzeczywiście bardzo sporo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego należałoby z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

090913123

Posty: 4

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale na nieszczęście za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, zatem należałoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

Yuri20

Posty: 3

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

Aniusiaaa1

Posty: 4