screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

przewozy do Niemiec, znacie ?

przewozy do Niemiec, znacie ?

Chciałabym odnaleźć porządnego przewoźnika, który oferuje busy do Niemiec w rozsądnych cenach. jeżdżę kilka razy w roku za granicę i jeszcze nie odszukałam fajnego przewoźnika. Wszyscy się spóźniają i są niemili. Może wy mi coś polecicie?

esdoen1

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze wyższe ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

pawel253

Posty: 3

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam bardzo dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam bardzo zadowolona. Podróż bardzo szybko mi minęła.

Olejek konopny CBD

Posty: 4

 
Mogę polecić Ci sprawdzoną firmę, z którą jeżdżę już od jakiegoś czasu. Po linkiem znajdzesz przewozy do Niemiec https://www.beatabus.pl. Wykonują kursy z adresu pod adres, więc to jest bardzo wygodne.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Przewozy do Niemiec organizowane są na co dzień, zatem możesz prawie jechać każdym busem, Jeżeli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

090913123

Posty: 4

 
Przewozy do Niemiec busem są niesłychanie tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

Hunka

Posty: 9