screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotograf ślubny Zielona Góra, poszukuję!

fotograf ślubny Zielona Góra, poszukuję!

Jest jakiś fotograf ślubny z Zielonej Góry, który ma na teraz wolny termin? Nie ma zbyt dużo czasu a nie mogą odnaleźć kogoś na zastępstwo fotografa, który był zarezerwowany.

qwuster

Posty: 1

 
Dzisiaj zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

Spirek

Posty: 6

 
Uwielbiam fotografię weselne z Zielonej Góry, albowiem tam jest fotograf, który wykonuje piękne zdjęcia. Można mieć sprzęt za sto tysięcy, lecz to nie wystarczy. Trzeba jeszcze wiedzieć jak się ustawić i jak zrobić zdjęcie, na którym wszyscy wyjdziemy niezwykle dobrze. Trafiając do kogoś, kto ma w tym niezwykle duże doświadczenie będziemy zadowoleni.

Hoteowo24h

Posty: 4

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, ale i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz przepiękne zdjęcia ze ślubu i wesela.

Bryzyt1

Posty: 18

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf ślubny w Gorzowie Wielkopolskim, który cieszy się bardzo dużym uznaniem. Niestety nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze zdjęć tak dużo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wtedy super.

Rouudee

Posty: 2

 
Robienie takich fotografii nie jest łatwe. Wiele z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina w szczególności na początku wesela nie za niezmiernie chce fotografii. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

czesławw45

Posty: 4

 
Jeśli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo fotografie robi się we własnym zakresie. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

djramu

Posty: 2

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

esdoen1

Posty: 23

 
Wybór fotografów jest bardzo duży, dlatego trzeba przejrzeć, co konkretnie oferują. Można oczywiście kierować się ceną, ale jeśli chodzi o zdjęcia ze ślubu i z wesela to mamy jedną szansę, aby je wykonać. Warto, zatem skupiać się przede wszystkim na ich jakości. Wtedy z takiej sesji zdjęciowej będziemy bardzo zadowoleni.

Jacek1812

Posty: 1

 
Jeżeli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który niezmiernie dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę odnajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

Miluśkooo2

Posty: 3